neděle 31. května 2026

 



Ráno na bezinky …

venku to voní …

všude ticho …














































Mějte hezkou neděli …


8 komentářů:

  1. Ahoj Jani, já jsem včera vyráběla bezovou šťávu a taky limonádu. Měj se fajn, Lenka

    OdpovědětVymazat
  2. Krásná ranní procházka! A šípkové růžičky mám moc ráda.
    Zdraví Marie

    OdpovědětVymazat
  3. Taková ranní procházka je k nezaplacení. Bezva fotky!
    Hezký den !
    Hanka

    OdpovědětVymazat
  4. Lezarts
    Kdysi se dělal sběr bezinkového květu nařízený školou.
    Teď je to z vlastní vůle a pro potěšení.

    OdpovědětVymazat
  5. U nás jsou taky všude)))
    Hezký červen přeji
    Eva http://es-ideas.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat
  6. Hezká ranní procházka i fotky. Já jsem sedmispáč, takže ranních fotek moc nemám :)

    OdpovědětVymazat
  7. Krásná procházka.U nás kvete dost bezu i kolem sídliště.Kdysi jsem z něj dělala šťávu.
    Hezký den

    OdpovědětVymazat
  8. Mám moc ráda jejich vůni i chuť. Krásné fotky, Jani!
    Přeji příjemný den. Helena

    OdpovědětVymazat