Ráno na bezinky …
venku to voní …
všude ticho …
Ahoj Jani, já jsem včera vyráběla bezovou šťávu a taky limonádu. Měj se fajn, Lenka
Krásná ranní procházka! A šípkové růžičky mám moc ráda.Zdraví Marie
Taková ranní procházka je k nezaplacení. Bezva fotky!Hezký den !Hanka
LezartsKdysi se dělal sběr bezinkového květu nařízený školou.Teď je to z vlastní vůle a pro potěšení.
U nás jsou taky všude)))Hezký červen přejiEva http://es-ideas.blogspot.com/
Hezká ranní procházka i fotky. Já jsem sedmispáč, takže ranních fotek moc nemám :)
Krásná procházka.U nás kvete dost bezu i kolem sídliště.Kdysi jsem z něj dělala šťávu.Hezký den
Mám moc ráda jejich vůni i chuť. Krásné fotky, Jani!Přeji příjemný den. Helena
Ahoj Jani, já jsem včera vyráběla bezovou šťávu a taky limonádu. Měj se fajn, Lenka
OdpovědětVymazatKrásná ranní procházka! A šípkové růžičky mám moc ráda.
OdpovědětVymazatZdraví Marie
Taková ranní procházka je k nezaplacení. Bezva fotky!
OdpovědětVymazatHezký den !
Hanka
Lezarts
OdpovědětVymazatKdysi se dělal sběr bezinkového květu nařízený školou.
Teď je to z vlastní vůle a pro potěšení.
U nás jsou taky všude)))
OdpovědětVymazatHezký červen přeji
Eva http://es-ideas.blogspot.com/
Hezká ranní procházka i fotky. Já jsem sedmispáč, takže ranních fotek moc nemám :)
OdpovědětVymazatKrásná procházka.U nás kvete dost bezu i kolem sídliště.Kdysi jsem z něj dělala šťávu.
OdpovědětVymazatHezký den
Mám moc ráda jejich vůni i chuť. Krásné fotky, Jani!
OdpovědětVymazatPřeji příjemný den. Helena