pondělí 11. května 2026

 


Sobotní dubnové slunečné počasí lákalo vyrazit …

cíl Ralsko…

Hradčanská vyhlídka …

okruhem zpět na parkoviště …

vycházka v tichu lesa…

bez davů lidí …

klidně by se dalo napsat …

dopoledne lidi jen na parkovišti…

pak se rozprchli …

všude kolem jarní zeleň a klid …

užily jsme si výhledy, pískovcové skály…

a někdo i rybník 😊






















































zakončení ve Zvířeticích …
tam už lidí bylo dost …
tolik hezké keramiky mají …

 






















přeji hezké jarní dny …




9 komentářů:

  1. Jani, udělali jste si prima výlet a tys ho báječně zdokumentovala. Krásné jarní fotky.👍
    Měj hezké dny. 🍀

    OdpovědětVymazat
  2. Krásný výlet jste měli....moc pěkné fotky máš.
    Já vyjela do Dr. Tam bylo málo lidí.
    Eva

    OdpovědětVymazat
  3. Lezarts
    Krásné vyhlídky.

    OdpovědětVymazat
  4. Nádherný výlet.Ralsko znám i Zvířetice.
    Jani,hezký den

    OdpovědětVymazat
  5. Krásný výlet a pesan na vyhlídce :o)
    Jani, měj příjemný den. Helena

    OdpovědětVymazat
  6. Moc pěkný výlet s krásným počasím. U té keramiky bych pobyla určitě taky nějakou chvíli.
    Hezké dny!
    Hanka

    OdpovědětVymazat
  7. Jani, užili jste si pěkný výlet. Měj pohodové dny.

    OdpovědětVymazat
  8. To byl vydařený výlet ! Krásné fotky.
    Zdraví Marie

    OdpovědětVymazat
  9. Moc pěkný výlet. Na Hradčanské vyhlídce jsme byli, ale Zvířetice jsem ještě nenavštívila.

    OdpovědětVymazat