Sobotní dubnové slunečné počasí lákalo vyrazit …
cíl Ralsko…
Hradčanská vyhlídka …
okruhem zpět na parkoviště …
vycházka v tichu lesa…
bez davů lidí …
klidně by se dalo napsat …
dopoledne lidi jen na parkovišti…
pak se rozprchli …
všude kolem jarní zeleň a klid …
užily jsme si výhledy, pískovcové skály…
a někdo i rybník 😊
zakončení ve Zvířeticích …
tam už lidí bylo dost …
tolik hezké keramiky mají …
přeji hezké jarní dny …

















Jani, udělali jste si prima výlet a tys ho báječně zdokumentovala. Krásné jarní fotky.👍
OdpovědětVymazatMěj hezké dny. 🍀
Krásný výlet jste měli....moc pěkné fotky máš.
OdpovědětVymazatJá vyjela do Dr. Tam bylo málo lidí.
Eva
Lezarts
OdpovědětVymazatKrásné vyhlídky.
Nádherný výlet.Ralsko znám i Zvířetice.
OdpovědětVymazatJani,hezký den
Krásný výlet a pesan na vyhlídce :o)
OdpovědětVymazatJani, měj příjemný den. Helena
Moc pěkný výlet s krásným počasím. U té keramiky bych pobyla určitě taky nějakou chvíli.
OdpovědětVymazatHezké dny!
Hanka
Jani, užili jste si pěkný výlet. Měj pohodové dny.
OdpovědětVymazatTo byl vydařený výlet ! Krásné fotky.
OdpovědětVymazatZdraví Marie
Moc pěkný výlet. Na Hradčanské vyhlídce jsme byli, ale Zvířetice jsem ještě nenavštívila.
OdpovědětVymazat